Úvod a historie firmy

Vážení, dovolte nám představit firmu Kamenictví Douša s.r.o., navazující na tradiční rodinnou firmu, kterou založil p. Douša st. v roce 1986.

Svým programem zasahuje do oboru „zpracování přírodního kamene“. Nedílnou součástí výrobního programu jsou dodávky a montáže produktů ušlechtilé kamenické výroby jako jsou dlažby, obklady, parapety, kuchyňské a umyvadlové desky, stoly, schody, schodiště, barové pulty, bary ale také hřbitovní architektury jako pomníků,rámů,desek vč. nápisů, váz, lamp a dalších doplňků.

Během dlouholetého působení naší firmy na trhu jsme byli schopni utvořit tým profesionálů, kteří jsou připraveni velice pružně, efektivně, efektně, kvalitně a cenově příznivě poskytnout ty nejlepší podmínky pro vyřízení vašich přání a požadavků. Zakládáme si zejména na precizním výběru samotného bloku kamene a jeho následného zpracování tak, abychom docílily maximální kvality konečného výrobku. Na základě současného zkvalitnění strojního vybavení jsme schopni a připraveni realizovat i technologicky náročné zakázky.